DaK studio
Домашня» web» Вартість
Ціна

Вартість роботи, яку необхідно виконати залежить від її об`єму, тому оцінити у грошовому еквіваленті можна лише після попередньої консультації.

Наприклад

створення сайту:

Початкова вартість найпростішого проекту, статична web-сторінка (так звана "візитка") - від грн.2850 ($100).
Це передбачає:
— Розробка структури
— Створення простого семантичного ядра (текст, теги, "титл шапки сторінки")
— Створення дизайну
— Візуалізація
— Узгодження (до 5)
— Підбір доменного імені
— Підбір хостингової площадки
— Видача готового коду сторінки

Додаткові послуги, що можуть бути включені за відповідних умов
— Реєстрація доменного імені, активація хостингу, приєднання домену до хостингової площадки
— Передача даних для управління хостингом, доменом
— Реєстрація у відомих пошуковиках (до 3)
— Супровід (від 1 року)

Принципи співпраці

— Якщо потрібно виконати лише один із елементів web-розробки, замовник виставляє технічні вимоги, оплачує 50% вартості робіт, отримує попередній результат, триває узгоджння. Потім, ознайомлення з готовим, але демонстраційним, елементом. Далі потрібно здійснити дооплату ще 50%, і якісно виконане завдання(елемент) опиняється у руках замовника.

— У випадку, розробки "під ключ", замовник здійснює першу оплату, що призводить до початку розробки структури і дизайну, узгодження деталей.

Коли замовник затверджує дизайн і структуру, приходить етап наступної оплати, після якої отриманий макет ноповнюють вмістом, можливі дуже дрібні узгодження. Наповнений макет виставляють на демо-площадку в інтернеті, для можливості перевірки на протязі до 3 днів.

Після цього, замовник проводить останню оплату і отримує "кінцевий продукт" відповідно до умов ТВ чи угоди (наприклад, на руки віповідно до обумовлень(у вигляді архіва сайту(коду): електронною поштою, DVD-диска службами доставки і т.п.; розміщений у інтернеті сайт чи сторінки; конфіденційні дані управління та адресами доступу).

Термін виконання роботи залежить від складності проекту, "технічності" процесу узгодження, вчасності оплати

Принцип оплати 50%+20%+30%, це дає можливість ефективно співпрацювати на кожній стадії роботи залишаючи, як студії DaK, так і замовнику, впевненість в контрольованості процесу, відсутності задаремної праці, можливості відмінити замовлення чи внести важливі зміни до ТВ з мінімальними витратами.

В особливих випадках, коли проект маштабний і вимагає довготривалої реалізації, особливих умов - укладається угода.